więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

TwojePióro.pl — szeroki asortyment piśmienniczy może być Twój!

Ołówki szkolnemust have Twojego dziecka!    

Sklep TwojePióro.pl oferuje swoim klientom wysokiej jakości ołówki szkole, które dostępne są zarówno w wersji klasycznej, wykonane z drewna, jak również wyposażone w specjalny automatyczny mechanizm. Proponowane przez ten sklep ołówki szkolne są naprawdę najwyższej jakości, co powoduje, że idealnie nadają się do nauki pisania i do dalszego wykorzystywania w szkole. Ołówki szkolne stanowią podstawowy, a przede wszystkim niezastąpiony przyrząd piśmienniczy czy kreślarski. W asortymencie sklepu TwojePióro.pl oferuje ołówki szkolne popularnych, renomowanych i cenionych w branży marek, takich jak Bic, Easy Stationery, Faber Castell czy Pelikan. Sprawdź ich ofertę już teraz i wyposaż się w niezbędny sprzęt!    

Wielofunkcyjne ołówki szkolne — TwojePióro.pl     

Ołówki szkolne powinny przede wszystkim spełniać podstawowe funkcje, jakimi są łatwość w zmazywaniu oraz bezproblemowość przy pisaniu. Niezawodne i wszechstronne ołówki szkolne są projektowane specjalnie w taki sposób, aby jak najlepiej trafiać w gusta najmłodszych użytkowników. Dzięki swojej szerokiej kolorystyce, bogatym wzorom czy niepowtarzalnym designem, zwracają uwagę tych najmniejszych dzieci. Łatwość w wymazywaniu powoduje, że wielofunkcyjne ołówek szkolne sprawdzą się perfekcyjnie również w pracy, jak i w domu. Ołówek do szkoły ma za zadanie zachęcać do użycia, a także cieszyć oko każdego ucznia, studenta czy pracownika. Dzięki temu funkcjonalnemu, a przy tym niedrogiemu narzędziu piśmienniczemu, Twoje codzienne życie stanie się łatwiejsze i bardziej wesołe. Bardzo funkcjonalnymi ołówkami szkolnymi są te automatyczne. Nie wymagają one od nas ostrzenia ani żadnych dodatkowych akcesoriów. Bardzo przypominają długopis, co powoduje wygodniejsze trzymanie go oraz poprawienie precyzji podczas pisania lub rysowania. Dobrej jakości ołówki szkolne posłużą Ci przez wiele lat, dlatego warto w nie zainwestować. Podczas wyboru ołówka szkolnego dla dziecka, warto pamiętać o tym, co nasze dziecko będzie z nim robić, dzięki czemu można dobrać go na podstawie konkretnych wymagań.    

Ołówki automatyczne — czy warto?    

Ołówki szkolne automatyczne są bardzo popularne wśród młodszych użytkowników, ponieważ nie wymagają one od nich dodatkowych narzędzi taki jak na przykład temperówka. Ołówek automatyczny szkolny Pelikan Griffix zielony stworzony został dla osób praworęcznych. Koncepcją systemu griffix® jest ułatwienie dziecku pisania, aby stało się one zabawa i przyjemnością. Pelikan Griffix® jest to pierwsza kompletna i prekursorska koncepcja czterech instrumentów piśmiennych dopasowanych do kolejnych etapów nauki pisania. Podczas nauki pisania najważniejszy jest odpowiedni chwyt, zwany chwytem szczypcowym. Prawidłowo wykonany jest trzymany palcami: kciukiem i wskazującym, podparty palcem środkowym. Całość opakowana jest w blister, a do ołówka Pelikan Griffix dołączony jest zestaw 3 rysików HB.