więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Popko Zbigniew warsztaty

Wielu ludzi dąży w swoim życiu do osiągnięcia stanu szczęścia. Bardzo trudno jest ten stan osiągnąć z powodu pędu codziennego życia oraz obowiązków, które trzeba wykonać. W takiej sytuacji warto skorzystać z propozycji Popko Zbigniewa. Warsztaty mistrza bioenergoterapii cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród osób, które szukają swojego szczęścia w życiu. Można w nich zdobyć wiedzę o rozwoju duchowym oraz pracy z energią. Warsztaty Zbigniewa Popko pomagają zwiększyć energię i usystematyzować posiadaną już wiedzę. Kto powinien w nich uczestniczyć?

Popko Zbigniew – warsztaty wiedzy duchowej

Popko Zbigniew warsztaty wiedzy duchowej są rozwijająca formą nauki. Składają się z kilku różnych etapów, dzięki temu mogą w nich wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Uczestnicy warsztatów poszerzają swoją wiedzę o skalach astralnych i wahadełkach, co pozwala im uzyskać odpowiedzi nawet na najbardziej nurtujące pytania będące najczęściej podstawowym elementem życia.

Uczestnicy warsztatów poznają także podstawy jasnowidzenia oraz pisma automatycznego. Właśnie jasnowidzenie jest podstawą do rozwoju intuicji, a dzięki wykładom Popko Zbigniewa na warsztatach każdy uczestnik nauczy się właściwie wyzwalać energię, aby rozwijać intuicję.

Kursanci podczas warsztatów nabywają również wiedzę o artefaktach. Czym są? Dlaczego z punktu widzenia energetycznego są takie ważne? W jaki sposób można się z nimi obchodzić? Jednym z takich artefaktów są wahadełka, które prawidłowo naładowane odbierają energię i wyzwalają bodźce do naprawy świata.

Woda w energetyce jest synonimem życia, dlatego naładowana we właściwy sposób pomaga wyzwolić pozytywną energię. Woda życia ma działanie przez 7 tygodni. Warto ją pić codziennie, aby wyzwolić pozytywną energię i wzmocnić swojego ducha. Wg Popko Zbigniewa warsztaty przeznaczone są, dla każdego, kto chce w swoim życiu osiągnąć stan równowagi i być szczęśliwym. Zajęcia pomagają także w odkrywaniu siebie na nowo.