więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Nauczyciel matematyki – korepetycje

Jednym z przedmiotów, z którym dzieci i młodzież mają problem, jest matematyka. Ci najbardziej potrzebujący pomocy, korzystają z korepetycji. Obecnie nie brakuje korepetytorów, którzy mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie. Trzeba tylko wybrać najlepszego. 

Dobry nauczyciel matematyki – jak go znaleźć?

Najlepszym wyborem spośród korepetytorów będą nauczyciele z pasją i odpowiednimi kwalifikacjami. Tacy, którzy mają dobre podejście do uczniów, zarówno tych łatwo opanowujących materiał, jak i tych, którzy potrzebują większej uwagi. Pytanie tylko, jak takiego nauczyciela znaleźć? Na pewno warto posłużyć się wyszukiwarką, ponieważ pod hasłem nauczyciel matematyki, można znaleźć niejednego korepetytora. Warto tylko wcześniej przeanalizować opinie na jego temat, aby wybrać najlepszego. Można też od razu skorzystać z pomocy nauczyciela z polecenia innych osób. Korepetytorzy chętnie sami się ogłaszają i zachęcają do korzystania z ich usług, prezentując swoje kwalifikacje i opisując własne osiągnięcia. Można więc z łatwością do nich dotrzeć. Najważniejsze, to tylko dobrze wybrać jednego z nich. 

Ile kosztują korepetycje z matematyki?

Wiele osób myśląc, że nauczyciel matematyki pobiera wysokie opłaty za korepetycje, rezygnują z jego usług. Szkoda, ponieważ niejednokrotnie udowodniono, że indywidualne zajęcia koncentrujące się na głównych problemach ucznia, pomagają mu opanować materiał. Tak naprawdę korepetycje z matematyki wcale nie są drogie. Ceny zwykle każdy nauczyciel ustala samodzielnie. Zależą też od tego, czy ma to być jednorazowa lekcja, czy regularna pomoc. Ceny są też zależne od miasta. Kilkadziesiąt złotych za godzinę, biorąc pod uwagę wysoką jakość nauki i wpływ na osiągnięcia ucznia, to naprawdę niewiele.