więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Studia podyplomowe dla nauczycieli — Poznań

Czym są Studia podyplomowe dla nauczycieli?    

 

Studia podyplomowe dla nauczycieli Poznań są idealną opcją dla pracowników oświaty chcących podnieść swoje kwalifikacje jako nauczyciele. Dzięki temu ich praca z młodzieżą oraz dziećmi będzie bardziej efektywna, oraz dostosowana do coraz to szybszego tempa zmian w otaczającej rzeczywistości. Gwarantują one zdobycie nowej wiedzy oraz dopracowanie swoich nabytych już umiejętności. Warto wspomnieć, że wzbogacają oraz poszerzają warsztat zawodowy nauczyciela lub nauczycielki, a przy tym ułatwiają im rozwiązywanie różnego rodzaju sytuacji zawodowych. Ogromnym atutem Wyższej Szkoły Uni-Terra jest to, że przy wyborze dwóch kierunków otrzymujesz 50% zniżki na tańszy kierunek oraz zobowiązany lub zobowiązana jesteś tylko do jednego wpisowego!    

 

Misje i cele Wyższej Szkoły Uni-Terra w Poznaniu

 

Głównym powodem do stworzenia tej szkoły była potrzeba kształcenia kadry pedagogicznej pracującej z osobami, które borykają się z przeróżnymi trudnościami. Jak każdy z nas wie, skuteczna pomoc może być udzielona tylko przez ludzi odpowiednio do tego przeszkolonych pod względem wiedzy, jak i predyspozycji emocjonalnych oraz wrażliwości. Od samego początku misją tej szkoły było to, aby w jak najlepszy sposób przygotować przyszłych wychowawców, pedagogów, opiekunów, terapeutów, nauczycieli/nauczycielki, aby ich praca była na jak najwyższym poziomie. Dzisiaj można na niej studiować nie tylko pedagogikę specjalną, ale również dietetykę, pedagogikę oraz wychowanie fizyczne i zdrowotne.

 

Studia podyplomowe dla nauczycieli Poznań — dlaczego Uni-Terra?   

 

Dysponują bardzo atrakcyjną ofertą dla tych, którzy marzą o połączeniu swojej kariery zawodowej z pedagogiką specjalną i dietetyką. Ta uczelnia zapewnia również rozwój na studiach podyplomowych. Dzięki temu każdy absolwent jest specjalistą w wybranym przez siebie temacie i dysponuje praktyczną wiedzą, niezbędną do podjęcia pracy w zawodzie. Nowoczesna metodyka nauczania oraz pomoc najlepszych praktyków to coś, co wyróżnia tę uczelnię. Wybierz studia podyplomowe dla nauczycieli Poznań już dziś!

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *