więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Okulary do szkoły – jakie wybrać?

Wady wzroku, z którymi musi mierzyć się nasze dziecko, dają o sobie znać szczególnie w szkole. Krótko- lub dalekowzroczność utrudniają odczytywanie treści pisanych na tablicy, zaś podczas gry w piłkę, uniemożliwiają skuteczną współpracę z zespołem. To właśnie z tego powodu, oprawki dziecięce Solano i tym podobne rozwiązania cieszą się obecnie tak dużym uznaniem rodziców. Producenci tego typu akcesoriów optycznych uwzględniają bowiem wszystkie potrzeby noszących je dzieci, od funkcjonalności, po styl. W niniejszym artykule opowiemy, czym powinny odznaczać się zarówno dobre okulary korekcyjne na WF, jak i zwykłe oprawki, noszone podczas zasadniczych zajęć lekcyjnych.

 

Zalety oprawek dziecięcych Solano

 

Marka Solano to znakomity wybór dla każdego ucznia, bez względu na jego indywidualne preferencje. Neutralna, a zarazem stylowa forma umożliwia bowiem założenie okularów do każdego stroju. Oprawki dziecięce Solano wykonano z najwyższej klasy metalu, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Same ramki są przy tym niezwykle cienkie, dzięki czemu dziecko nie będzie czuć się w nich źle. Niewątpliwym atutem jest tu również kolorystyka okularów, stawiająca na róż oraz złote akcenty.

 

Okulary korekcyjne na WF LEADER C2 XS – skuteczność w każdej sytuacji

 

Wybierając okulary korekcyjne na WF, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na solidność wykonania interesującego nas modelu. Podczas biegania lub unikania piłki do zbijaka, zwykłe oprawki są bowiem narażone na zniszczenie. Warto jest postawić więc na dodatkową parę, przeznaczoną do noszenia podczas wychowania fizycznego. Znakomitym przykładem są tu chociażby okulary Leader C2 XS, dostępne w sklepie E-Okularnicy. Wykonane z trwałego materiału nylonowego, są one niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia. Akcesoria te wyposażono przy tym w powłoki zabezpieczające przed promieniami UV, a także funkcję noszenia pod kaskiem. Dzięki temu, modele te są znakomitym wyborem nie tylko w szkole, ale też podczas aktywności, uprawianych w czasie wolnym.