więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Nauka języka polskiego przez obcokrajowców nie musi być trudna

Wielu obcokrajowców przyjeżdżających do Polski (szczególnie tych, którzy chcą w naszym kraju osiąść na stałe) boi się, że nie poradzi sobie z nauką języka. AB Polonia udowadnia, że są to obawy nieuzasadnione. Z lektorami wspomnianego centrum językowego, którego siedzibą jest Wrocław, nauka języka polskiego dla obcokrajowców staje się przyjemnością.

Dlaczego warto wybrać Centrum Językowe AB Polonia?

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego właśnie w AB Polonia powinieneś uczyć się języka polskiego, odpowiadamy na to pytanie. Nasi nauczyciele to ludzie z pasją, dla których priorytetem jest pomoc drugiemu człowiekowi. Dodatkowo są profesjonalistami, którzy swoje obowiązki wykonują rzetelnie, co oznacza, że na zajęcia będziesz przychodził z przyjemnością i wychodził z nich z dodatkową porcją wiedzy, która została przedstawiona w sposób ułatwiający naukę.

Nauka języka polskiego dla obcokrajowców we Wrocławiu to dobra zabawa

Nasi lektorzy stawiają przede wszystkim na systematyczne przyswajanie wiedzy przez uczniów. Jednak nauka języka polskiego dla obcokrajowców we Wrocławiu nie musi być stresująca i nudna. Zajęcia prowadzone są w sposób, który pozwala dobrze się bawić i odpocząć po ciężkim dniu pracy. Co więcej, kursant może spotkać się z lektorami w dowolnym miejscu – w domu, biurze, a nawet kawiarni. Dzięki temu kurs języka polskiego odbywa się w miejscu dla niego przyjaznym. Metoda ta daje niebywałe rezultaty, ponieważ sprzyjające warunki pozwalają szybciej przyswoić wiedzę.