więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Wypoczywaj i ucz się

Wakacje w ciepłych krajach to idealne zwieńczenie roku ciężkiej pracy. Nie wszyscy jednak lubią odpoczywać bezczynnie – ciekawą propozycją na aktywne wakacje są kursy językowe, które organizowane w wielu pięknych, godnych odwiedzenia krajach.

 

Obóz językowy na Malcie – oferta dla każdego

Malta to przepiękna wyspa, którą odwiedzają turyści z całego świata. Atrakcji, które tam trzeba zobaczyć jest tyle, że długo trzeba by było je wyliczać. Kraj ten piękny jest o każdej porze roku, a pobyt tam może być przygodą życia. Korzystając z oferty JPEdukacja można odwiedzić Maltę nie tylko po to, aby spędzić tam niezapomniane chwile na zwiedzaniu i odpoczynku, ale także podciągnąć się w angielskim. Obóz językowy na Malcie to niezwykle atrakcyjna oferta dla młodych ludzi. Trudno wyobrazić sobie młodego, żądnego wiedzy człowieka, który nie ucieszyłby się z takiego prezentu. Potencjalni uczestnicy obozu mają do wyboru kilka lokalizacji i szkół. A są to renomowane placówki, często mogące się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków. Szkoły mieszczą się zazwyczaj w centrach miast, ale po zajęciach można odwiedzić czyste i piękne plaże nad Morzem Śródziemnym. 

 

Język obcy w praktyce

Kursy językowe przeznaczone są zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Dzięki temu, że jest duży ich wybór, każdy znajdzie ofertę dla siebie.  Można się zdecydować na intensywny kurs, podczas którego będziemy prowadzić wiele konwersacji i w aktywny oraz kreatywny sposób zdobywać nową wiedzę. Kadrę stanowią doświadczeni i doskonale wykształceni nauczyciele, którzy mogą się wylegitymować certyfikatami językowymi potwierdzającymi ich umiejętności. To bardzo praktyczny kurs, który pozwoli jego uczestnikom płynnie posługiwać się językiem w wielu codziennych sytuacjach. Maltę można jednak odwiedzić po to, aby nauczyć się  biznesowego angielskiego, co pozwoli nam rozwinąć firmę i działać także na rynkach zagranicznych. Tym, których interesują obozy językowe, Malta ma wiele do zaoferowania, ale nie jest jedynym kojarzonym z wakacjami krajem, w którym możemy uczyć się języka. W tym celu można odwiedzić także Cypr.