więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Angielski dla dzieci – nauka przez zabawę!

Angielski dla dzieci to znakomita zabawa

Każda nauka w formie zabawy jest łatwiej przyswajalna dla najmłodszych, co sprawia, że nowe wiadomości dłużej pozostają w ich chłonnych umysłach. Angielski dla dzieci może zostać opanowany poprzez zabawę z kolorami, piosenki i zadania manualne. Nie od dziś wiadomo, że język angielski im szybciej wdrożony w edukację malucha, tym łatwiejszy w jego przyswojeniu.

Dzieci dwujęzyczne łatwiej opanowują angielski

W przypadku dwujęzycznych dzieci wystarczą kolorowe kredki i kawałek kartki, a język angielski wpajany przez zabawę przyczyni się do poprawy u malucha spostrzegawczości i motoryki. Często wykorzystuje się także tablicę korkową, która świetnie spisuje przy łączeniu słówek w pary. Angielski dla dzieci z ciekawym pomysłem jego przekazania to najskuteczniejsza metoda nauki.

Olsztyn miastem z nauką języka angielskiego poprzez zabawę

Stolica Warmii jaką jest Olsztyn słynie z nauki języków obcych poprzez kreatywną zabawę. Angielski dla dzieci w olsztyńskich szkołach jest skierowany do konkretnych grup wiekowych, tak aby efektywnie rozwijać u każdego malucha wyobraźnię i różnorodne umiejętności. Olsztyn może pochwalić się wieloma sukcesami w konkursach wiedzy o języku angielskim. Zobacz więcej na http://anglosfera.net/