więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Szkoła Business English – przepustka do lepszej przyszłości

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać do tego, że znajomość języka angielskiego to w dzisiejszych czasach po prostu konieczność. Powiedzieć, że otwiera przed ludźmi wiele drzwi – to nic nie powiedzieć.

Jeśli potrafimy sprawnie posługiwać się mową Szekspira, przede wszystkim możemy swobodnie poruszać się po rynku pracy, również tym międzynarodowym, i korzystać z licznych okazji rozwoju kariery. W języku angielskim można też studiować, i to nie tylko w Wielkiej Brytanii czy Stanach, ale również w innych, nie mniej atrakcyjnych, lokalizacjach. Kolejna branża, przesycona językiem angielskim, to oczywiście turystyka. Jeśli go znamy, możemy czuć się pewnie, podróżując po bardzo wielu krajach świata, położonych na rozmaitych kontynentach. W ten sposób łatwo też nawiązywać kontakty, a nawet przyjaźnie, z osobami z różnych państw i kultur.

Szkoła business English – niezbędny angielski biznesowy

Niestety, bardzo wiele osób, które deklarują, że język angielski znają, w rzeczywistości zatrzymuje się na dość niskim poziomie przyswojenia jego słownictwa czy gramatyki. Jeśli nie zamieszkają w kraju, w którym po angielsku mówi się na co dzień i nie zanurzą się w tym języku całkowicie, przejść na wyższy poziom może im być niezwykle trudno, przynajmniej bez fachowej pomocy. Właśnie w takim przypadku idealnym rozwiązaniem może okazać się profesjonalna szkoła business English, w której zrobić wyraźne postępy pomogą nam native speakerzy z Wielkiej Brytanii i USA, a także wybitni lingwiści z Polski.

Szkoła business English – przekraczając granice

Szkoła business English daje kursantom takie umiejętności, które zdecydowanie ułatwiają znalezienie świetnej pracy za granicą – z zarobkami, o jakich w Polsce można tylko pomarzyć. Dotyczy to bardzo wielu branż – począwszy od najprostszych zajęć, jak kelnerowanie czy praca w fabrykach, magazynach bądź obsłudze klienta przez opiekę nad osobami starszymi aż po stanowiska średniego i wyższego szczebla, nawet te w finansach i bankowości. Wymagany stopień znajomości języka bywa oczywiście bardzo różny, jednak w wielu przypadkach za granicą trzeba władać mową Szekspira przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Warto też pamiętać, że przed specjalistami w swoich dziedzinach, znającymi angielski biznesowy, otworem stoi ogromny i błyskawicznie rosnący rynek pracy zdalnej. Szkoła business English daje możliwość poznania języka angielskiego w takim stopniu, by móc ją wykonywać – na rzecz pracodawcy właściwie z dowolnego zakątka świata.

Szkoła business English – dogodne warunki nauki

Szkoła business English z górnej półki – American Academy – ma w swojej szerokiej ofercie zarówno kursy języka angielskiego biznesowego dla uczniów indywidualnych – Business English Specialist, jak i dla firm – For Business. Pracownicy, którzy zdecydują się na jeden z tego rodzaju kursów, jakie szkoła business English proponuje mogą być niemal pewni, że prezentacje, negocjacje, rozmowy telefoniczne czy sprzedaż usług, ale także rozmowy kwalifikacyjne prowadzone w języku angielskim już wkrótce staną się dla nich bułką z masłem.