więcej
czytaj więcej o portalu
Kaizen Edu

Kurs NLP – współpracuj z najlepszymi

Planujesz rozpocząć kurs NLP? To świetny pomysł, ponieważ programowanie neurolingwistyczne jest stale rozwijającą się dziedziną, której techniki możesz zastosować w wielu obszarach. Szczególnie warto zainteresować się tym zagadnieniem w kontekście działań kadry menadżerskiej. Jeśli szukasz rozwiązań i narzędzi zwiększających efektywność pracy oraz technik poprawiających osiąganie wyników w sprzedaży, ale nie tylko, sprawdź, co może zaoferować Ci NLP. Kurs to najwygodniejszy sposób szybkiego i efektywnego nabywania wiedzy.

Po czym poznasz dobre szkolenie?

Nie każdy kurs NLP wart jest Twojej uwagi: wyłącznie te prowadzone przez wykwalifikowany zespół o dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej przyniosą efekty, na które liczysz. Kurs NLP organizowany przez osoby bez przygotowania oraz doświadczenia będzie niósł więcej szkody niż pożytku oraz wiąże się z niepotrzebnymi kosztami. Sięgaj po propozycje renomowanych firm – jeśli chodzi o NLP, kurs prowadzony zgodnie ze standardami IA-NLP to najlepszy wybór.

IA-NLP to międzynarodowe stowarzyszenie opracowujące standardy NLP

Standardy nauczania i szkolenia w NLP zostały opracowane już ponad 30 lat temu. Nadal jednak jeśli chodzi o NLP, kurs dostępny dzięki naszej firmie jest jedyną propozycją spełniającą wszystkie wytyczne kodeksu etycznego IA-NLP. Nasi trenerzy działają zgodnie z akredytacją towarzystwa, dzięki czemu posiadamy uprawnienia do nadawania certyfikatów. Tylko nasz kurs NLP zakończony jest uzyskaniem przez jego członków międzynarodowego certyfikatu IA-NLP. Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, ponieważ jest on honorowany w polskich oraz światowych ośrodkach zajmujących się praktyką NLP. Kurs oferowany przez BetterFLOW to jakość na najwyższym poziomie.

Dlaczego nasz kurs jest najlepszą propozycją?

Przede wszystkim oferujemy darmowy międzynarodowy certyfikat IA-NLP. To jednak nie wszystko: jesteśmy zespołem złożonym z profesjonalnych trenerów, którzy posiadają ogromną wiedzę teoretyczną oraz sposoby na jej praktyczne przekazanie. Jeśli szukasz kursu, na którym przećwiczysz zdobytą wiedzę w praktyce – sprawdź naszą ofertę. Przygotowaliśmy specjalne szkolenia dla menadżerów oraz trenerów zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności odnośnie komunikacji, radzenia z emocjami, ale także asertywności oraz negocjowania. Skuteczne narzędzia, rzetelna wiedza oraz szereg praktycznych zajęć sprawia, że z pewnością usatysfakcjonuje Cię nasz kurs dotyczący praktycznego wykorzystania zasad programowania neurolingwistycznego w codziennym życiu oraz pracy.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *